betonové střešní tašky - fórum

Kategorie: Akční nabídky

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Besk

mik, 28.04.2009 23:06:30

o týdle značce Besk sem zatim neslyšel.Můžete nějak blíž ohodnotit.Ceny maj slušný,záruka stejná jako na Bramak.Tak mně zajímá jestli to fakt má tu kvalitu.Kolik tašek na cca 350metrů střechy?

Re: Besk

VašeStavba.cz, 29.04.2009 10:58:28

Značka Besk je česká. Jedná se o firmu s několikaletou tradicí. Kvalita výrobků je srovnatelná se známými značkami, jinak by nebylo možné nabízet tak vysokou záruku. Tašky (i ostatní výrobky) jsou probarvovány ve hmotě a opatřené dvojnásobným akrylátovým nástřikem.
Na metr je potřeba cca 10 tašek, takže na 350 metrů střechy potřebujete 3500 tašek.

Re: Besk

Vladimír Pokorný, 04.05.2016 11:09:43

Besk neznám. Těžko říci, asi bych se koukl od koho berou nebo jestli vyrábí. Já mám zkušenost s střešními krytinami http://www.mediterrancz.cz/ tady těmato. Cena ok, záruka až 50 let je celkem překvapující.

betonové střešní tašky

Stáňa Nová, 28.04.2009 12:56:21

Když porovnávám ceny betonové střešní krytiny, tak Mediterran a Besk jsou na tom nejlíp. U Besk máte záruku 30 let. Meditteran to nenabízí? A kolik by stála doprava, když bysem chtěla základní tašky a krajovky a hřebenáče na celou střechu? A jaký bývá obvykle termín dodání? Děkuji vám za odpovědi a omlouvám se, jestli to máte někde na stránkách napsáno, nenašla jsem.

Re: betonové střešní tašky

VašeStavba.cz, 29.04.2009 11:02:05

Dobrý den,

jedná se o příliš obecné otázky, na které není možné přesně odpovědět.
Prosím, vyplňte si nezávaznou objednávku jak na střešní krytinu Besk tak i Mediterran, ihned uvidíte cenové rozdíly. My Vám k tomu ještě připočítáme cenu za dopravu a zjistíme termíny dodání. Dle toho se budete mnohem snadněji rozhodovat.
Nyní nelze uvést přesnější odpověď, protože nevím, kolik střešní krytiny požadujete, jaký přesně typ a barvu a tak dále - těch možností je více a záleží vždy na tom, co má daný výrobce skaldem a na co je nutné si pár dnů počkat.
Děkuji za pochopení.

Stavebniny

Celkem nabízíme 32633
různých produktů
Garance nejnižší ceny

Nákup on-line

Nákup na splátky

Kontakt

Nákupní košík

Košík je prázdný

Přihlášení zákazníka

Váš e-mail:

Vaše heslo:
registrace zákazníka

Doporučené zboží

Prohlížené zboží

Aktuality

Akční nabídky

WEDOS.cz

Nejlevnější
    domény v ČR!

Nejprodávanější
    hosting v ČR!

Nejvýhodnější
    Virtuální a dedikované servery.

WEDOS.cz

WEDOS Disk

NOVINKA:
    WEDOS Disk je velkokapacitní datové úložiště pro vaše zálohy, archivy a další soubory, včetně synchronizace a sdílení.

Nikdy již nepřijdete o své oblíbené fotografie, dokumenty, e-maily a různé další soubory, které máte ve svém PC nebo mobilním telefonu.

WEDOS Disk